НОВО РАДНО ВРЕМЕ
COVID АМБУЛАНТЕ
Према пристиглим резултатима 16.06.2020. године из Института за јавно здравље Крагујевац, код два пацијента узоркована у COVID амбуланти Дома здравља Аранђеловац потврђено је присуство вируса Covid-19. Пацијенти су хоспитализовани на Инфективној клиници у Крагујевцу.
Апелујемо на све грађане да се код изабраног лекара искључиво јављају у заказаним терминима уз обавезно ношење маске и рукавица.
Радно време COVID амбуланте радним данима и суботом је од 07:00 до 20:00 часова, недељом од 08:00 до 18:00 часова. Све особе са повишеном температуром и репираторним тегобама морају се јавити овој амбуланти, не изабраном лекару и хитној медицинској помоћи.
Пратњи пацијента у свим службама није дозвољен улаз уколико он није оправдан (непокретне особе, деца).